نتایج جستجو برای عبارت :

فیلم | فرود هواپیما در اتوبان

به گزارش همشهری آنلاین، ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز خلبان یک هواپیمایی کوچک به دلیل فسخ متخصص پیش آمده قادر به امتداد دست خط تا فرودگاه کپک نبوده با آتش نشانی تماس گرفت و معارفه عدل که مجبور است داخل اتوبان فرود بیاید. ماموران آتش نشانی زمانی بوسیله نگرش تصادم رسیدندکه خلبان بوسیله سلامت فرود آمده بود.
یه پژوعه از کنارم رد شد و یه بچهه سرشو از ماشین اورد بیرون و داد زد خدایا شکرت...
یاد چند شب پیش خودم افتادم
ساعت دوازده و ربع شب
وسط اتوبان
سرمو از پنجره اوردم بیرون و داد زدم
خدایا چقد من اینو دوس دارم
خدایا شکرت ...!
.
.
.
یه وقتایی دیدن لبخند رو لب یه نفر از صد تا خوشی ، خوش تره :)
درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود امده تصورکنیدوتصویرذهنی خودرابنویسید انشا کوتاه درباره فضاپیما روی کره ماه انشا درون یک فضاپیما روی کره ماه درون یک فضاپیما را که روی کره فرود امده است تصور کنید و تصور ذهنی خود را بنویسید انشا تصور کنید درون یک فضاپیما هستید که روی کره ماه توقف کرده اید انشا فضاپیما که روی کره ماه فرود امده انشا درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود آمده انشا درباره تصویر ذهنی از کره ماه
ادامه مطلب
{تمثیلات و مثال های مهدوی - شماره 34}

جاده اتوبان

فرض کنید کاروانی در سنگلاخها و کویرهای خشک وحشتناک، سالهای زیادی با زحمت فراوان حرکت کرده تا خودش را به جاده اتوبان وسیع آسفالته رسانده است و تازه میتواند با سرعت زیاد در اتوبان به راهش ادامه دهد.
این جاده اتوبان، توسط امام زمان افتتاح خواهد شد و تازه بشر در راه رشد و سعادت، میتواند با سرعت حرکت کند. در آن زمان استعدادهای انسان ظهور میکند و دانشی که بشر تاکنون داشته، در مقابل استعدادهایی که
یدک کش اتوبان امام علی ۰۹۱۲۰۴۵۱۴۱۶
یدک کش اتوبان امام علی
خدمات یدک کش بزرگراه امام علی
خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه امام علی
یدک کش اتوبان امام علی
باسریعترین تماس،امداد خودرو ما درکنارشماست
در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم.
انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر تهران بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما
نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجا
یدک کش اتوبان امام علی ۰۹۱۲۰۴۵۱۴۱۶
یدک کش اتوبان امام علی
خدمات یدک کش بزرگراه امام علی
خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه امام علی
یدک کش اتوبان امام علی
باسریعترین تماس،امداد خودرو ما درکنارشماست
در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم.
انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر تهران بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما
نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجا
ارتباط باکارخانه آراپلاست
آدرس کارخانه: تهران – اتوبان آزادگان – اتوبان علی هاشمی یا اتوبان بهشت زهرا-صالح آباد شرقی- شهرک کمیته – خیابان هدایت- کوچه کارخانه ها کوچه ۴شرقی پ۲۰
مدیرفروش : 09128871455  خانم قاسمی
کارخانه:02155026557

نمایش عکس
اگه گفتین این چیه؟
قالی نیستاااا، این اتوبان دوران بچگیم بود؛ اون وسطی که بزرگه برای ماشین
بزرگام‌ بود، کلی حال میکردم باهاش، اون سمت چپی که‌ کوچیکه، جاده
اون ماشین کوچولوها بود.
اندازه دوتا انگشت بودن مال اونا بود خیلی حال می‌داد
یادش بخیر .
شماهم اینجوری بودین؟

صفحه فرود چیست ؟ what is a landing page؟
۱-    صفحه فرود یا لندینگ پیج چیست و نحوه ساخت
۲-    صفحه فرود یا لندینگ پیج (Landing Page) چیست؟
۳-    صفحه‌ی فرود یا لندینگ پیج چیست و چگونه یک لندینگ پیج کاربردی بسازیم؟
۴-صفحه فرود یا لندینگ پیج چیست و چه اهمیتی در تبلیغات اینترنتی دارد؟
۵ –  لندینگ پیج یا صفحه فرود چیست و چرا کسب‌وکارتان به آن نیاز دارد؟
۱-What Is a Landing Page? All Your Questions, Answered
۲- Landing page
۳- What is a Landing Page: A Beginner’s Guide to Generate Conversions
اگر این دو عبارت را گوگل کنید
امدادونجات هلال‌احمر:
ساعت ٠١:٥٨ بامداد امروز ‎تصادف زنجیره‌ای (اتوبوس - تریلی - خاور - ایسوزو - پراید - پژو٤٠٥) در کیلومتر ۵۲ اتوبان قزوین - زنجان، لاین جنوبی (٣ کلیومتر مانده به سه راه ضیاآباد) ٣٠ نفر را دچار حادثه کرد.
در این حادثه ۳ نفر جان خود را از دست دادند، ۱۴ نفر سرپایی مداوا و ١٠ نفر هم به بیمارستان منتقل شدند.
سه شنبه ، ۱۲ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
دیوار پوش بین کابینتی و کاربرد آن

این دیوار پوش ها با قابلیت ضد حریق بودن با عرض 20 سانت در طوا 2.80 سانت با طرح آجر برجسته نمای شکیلی به آشپز خانه شما میبخشد همچنین  به عنوان دیوار پوش نیز میتوانید استفاده شود.

آدرس کارخانه: تهران – اتوبان آزادگان – اتوبان علی هاشمی یا اتوبان بهشت زهرا-صالح آباد شرقی- شهرک کمیته – خیابان هدایت- کوچه کارخانه ها کوچه ۴شرقی پ۲۰

همیشه در بازی‌های بتل رویال، پیدا کردن بهترین نقطه برای فرود آمدن داستان خاص خودش را داشته. شرایط برای فرود آمدن در Call of Duty Warzone هم نه تنها از این قضیه مستثنی نیست بلکه به مراتب پیچیده‌تر هم هست. در هر رقابت بازی ۱۵۰ نفر از هواپیما به پایین می‌پرند که فعلا ۴۰ نقطه برای فرود آن‌ها در نظر گرفته شده. البته مثل تمام بتل رویال‌ها، ارزش این ۴۰ نقطه از نظر لوت با هم برابر نیست و طبیعتا همین موضوع، باعث هجوم بسیاری از بازیکنان به نقاط خاصی از نقشه م
اگه گفتین این چیه؟
بزرگام‌ بود، کلی حال میکردم باهاش، اون سمت چپی که‌ کوچیکه، جاده
اون ماشین کوچولوها بود.
یادش بخیر .
شماهم اینجوری بودین؟

اگه گفتین این چیه؟
بزرگام‌ بود، کلیحال میکردم باهاش، اون سمت چپی که‌ کوچیکه، جاده
اون ماشین کوچولوها بود.
یادش بخیر .
شماهم اینجوری بودین؟

الان دلم میخواد سرمو از پنجره ببرم بیرون و فقط فوش بدم ...
.
.
.
خب الان نظرتون برای رهایی از این خاموشی وسط اتوبان چیه ؟
چقد من احمقم :)
یه جایی که سال تا ماه کسی بهس سر نمیزنه دارم سوالِ فوری فوتی میپرسم ! به این میگن عدم تشخیص وسیله ارتباط جمعی ! همون بحث احمقانه ای که کلی با دهقان کردم و اخرم منو انداخت :)
کلا به نظرم ادم باید یه طوری رفتار کنه که کمتر تو چشم باشه چه تو فک و فامیل و خانواده چه بین دوست و آشنا چه بین غریبه ها ... کلا یه حالت کم پیدایی :)
۶۶- کرم نما و فرود آ رواق منظر چشم من آستانه تست     کرم نمای و فرود آ که خانه خانه تست به لطف خال و خط ا زعارفان ربودی دل   لطیفه های عجب زیر دام و دانه تست دلت به وصل گل ای بلبل سحر خوش باد   که درچمن همه گلبانگ … کرم نما و فرود آ- رواق منظر چشم من آشیانه توست – غزل ۳۴
منبع : فالگیر
مدتی است که وزارت راه سیستم پرداخت عوارض را در اتوبان های تهران-قم ، تهران-قزوین ، تهران-ساوه و قزوین-زنجان به روش الکترونیکی تغییر داده است. روال کار به این صورت است که شما باید پیش از آغاز سفر از طریق سامانه های اینترنتی برای پرداخت الکترونیکی عوارض(ETC) اقدام کنید. با عبور از عوارضی پلاک خودرو شما ثبت می شود و اگر عوارض را پرداخت نکرده باشید تا 72 ساعت فرصت دارید که مبلغ را واریز کنید. پس از پایان فرصت اگر هنوز عوارض شما پرداخت نشده باشد جریمه
ترجمه چلنج های "هفته چهارم" سیزن 9 :
Free Pass Challanges :
➖ 500 دمیج با اسلحه اسنایپر رایفل به دشمنان وارد کنید.
➖ این چلنج 3 مرحله دارد:
1- در کنار کله هولوگرافیک در Mega Mall برقصید.
2- در کنار کله هولوگرافیک در Neo Tilted برقصید.
 3- در کنار کله هولوگرافیک در Luky Landing برقصید.
➖ 3 دشمن را با گان ها لجندری ( اسلحه های طلایی ) بکشید
BattlePass Challanges:
➖ 3 عدد Hot Spot را در هوا نابود کنید.
➖ این چلنج 5 مرحله دارد: 
1- در Polar Peak فرود بیاید.
2- در Leazy Lagon فرود بیاید.
3- در Salty Springs فرود بیاید .
4
فکر کن بری از روی دلسوزی یه لاکپشت رو وسط اتوبان نجات بدی ، بزنن له و لوردت کنن...
یا زنده نمیمونی ، یا اگر بمونی دیگه نمیتونی زندگی کنی بدون مغز و پا ... 
تو اورژانس خودم تحویلش گرفتم و لحظه به لحظه باهاش بودم ، هنوز به هوش بود باهاش مدام حرف میزدم شوخی میکردم و اونم به زور بعد ناله هاش یه خنده ای میزد...
امروز رفتم بالا سرش icu ...
کاملا بیهوش بود...
۷۰ درصد مغزش ایسکمی شده بود به خاطر شرایط وحشتناک پاهاش و
شب یلدا را رفتیم خانه‌ی خاله در قزوین. شب قبلش (شب جمعه) ساعت 11 از تهران راه افتادیم و ساعت 1:30 رسیدیم. فردا صبحش وزیر راه و شهرسازی هم آمد قزوین. آمد که نیوجرسی اتوبان قزوین تهران را افتتاح کند و لعنت خدا بر این نیوجرسی‌ها و بر این ساخت‌وسازهایشان. لعنت بر آن افتتاحشان. بخورد توی سرشان.
در درجه‌ی اول دلیل شخصی دارد. ولی دلیل غیرشخصی هم دارد... روزگاری بین دو گارد ریل اتوبان فاصله‌ای بود که می‌توانستند تویش درخت بکارند. تویش بوته بکارند. تویش
روکوب یا خط کش
روکوب یا خط کش در دو سایز ۴/۵ میلی متر و 3.2 میلی متر یا خط کش بعد از نصب لمینیت جهت دور کار از قرنیز و اسکوتی استفاده می شود ولی قسمت هایی که
کمتر از ۵ سانتی متر ارتفاع دارند مانند زیر درب، درب بالکن، سرویس بهداشتی و … از ابزار روکوب یا خط کش استفاده می شود.
آدرس کارخانه: تهران – اتوبان آزادگان – اتوبان علی هاشمی یا اتوبان بهشت زهرا-صالح آباد شرقی- شهرک کمیته – خیابان هدایت- کوچه کارخانه ها کوچه
فرود پرواز وزیر اقتصاد در شیراز به جای بوشهر
دژپسند برای سفر یک روزه صبح امروز راهی بوشهر شده بود که به دلیل مه‌گرفتگی در بوشهر، در فرودگاه شیراز به زمین نشست
احتمالا سفر وی لغو نخواهد شد و ظهر امروز در بوشهر خواهد بود/ خلیج فارس
پنج شنبه ، ۲۸ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
با توجه به فاصله کم تهران با استان مازندارن ، مرکز نشینان از هر فرصتی استفاده می کنند و برای استراحت و تفریح به شهرهای مازندران سفر می کنند .
شنیده می شود در این شرایط سخت که کشور و برخی از استانها مانند مازندارن با کرونا دست و پنجه نرم می کند برخی افراد جهت مسافرت و خوشگذرانی وارد استان مازندران می شوند.
دیروز اتوبان جدید هم افتتاح شد ،افتتاح اتوبان جدید نیز جز کوتاه کردن راه ورود بی بند و باری و فرهنگ غلط بی حجابی و افزایش فساد ، فایده چندان
شمس از او پرسید: " چه شده. اتفاقی افتاده است؟ "
سدید گفت: " نه. بی جهت غمگین هستم."
شیخ گفت: " در این جهان، روح بشر پیوسته افسرده و غمگبن است. هر روح قبل از فرود آمدن به دنیای بدن، در دنیای فرشتگان منزل داشته است. هنگام داخل شدن به بدن، روح به دو نیم تقسیم می شود. یکی در آسمان باقی می ماند و دیگری در بدن فرود می آید. به همین دلیل است که در این جهان، بشر پیوسته افسرده و غمگین و در کست و جوی نیمه ی دیگر خود است. انسان وقتی به سعادت می رسد و خوشحال می شود که
لیکی از مواردی که باعث اهمیت شهرهاست راهها می باشد . اتصال شهر ها به راهها مخصوصاَ آزاد راه و بزرگراه به شدت باعث اهمیت و رونق ان شهر می شود . متاسفانه در شهرستان برخوار راه مهمی وجود ندارد الا بزرگراه اصفهان .اردستان . البته آزادراه شرق هم هست که هنوز خیری از اون به شهرستان نرسیده . بیشتر شهرها برای اینکه بتوانند به راه مهمی متصل شوند  رایزنی های زیادی انجام می دهند تا شاید راه را به طرف شهر خود بکشند و از آن عبور دهند . و اگر نشد مابین شهر و اتو
گاهی اوقات، از مدرسه که بر می گردم، راهم را کمی کج می کنم و یکراست به خانه نمی روم؛ برای دیدن لک لک ها. پاتوق شان، آن سوی محله فرهنگیان است؛ یعنی دشت های کشاورزی. از دیدن شان هیچگاه سیر نمی شوم؛ زیرا مرا به یاد خدا می اندازند. بی تعارف بگویم، پرواز لک لک ها گرچه بی صداست اما همانند صدای خوش منشاوی است؛ چه وقتی که «اوج» می‌گیرند در آسمان و چه وقتی که «فرود» می آیند بر زمین.¹ از زیبایی شان که چیزی نمی گویم. گاهی اوقات، شک برم میدارد که مبادا برف از
مسئول سازمان فضایی آمریکا (ناسا) کل هزینه
لازم برای ارسال فضانوردان به ماه را بین ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار اعلام کرده
است. این بودجه علاوه بر بودجه سالانه این سازمان است.
ادامه مطلب
✅ هر پیشرانه‌ای دارای نمودار گشتاور/اسب‌بخار مخصوص به خود است که بررسی آن برای آگاهی از بهترین زمان تعویض دنده الزامی است.
✅ زمانی که خودرو دارای سرنشین و یا بار است و در مسیر پیش رو شاهد شیب منفی و یا باد مخالف هستید، تعویض دنده برای وارد آمدن کمترین فشار در این پیشرانه، هنگامی انجام می پذیرد که بعد از این عمل دور موتور در حوالی 4000 یا (بسته به وضعیت) بالاتر فرود آید.✅ بلعکس، زمانی که در جاده‌ای بدون شیب و باد مخالف در حال تردد هستید، تعویض
دهکده المپیک
تاریخچه، موقعیت مکانی و مشخصات دهکده
احداث محله دهکده المپیک، به گذشته‌هایی بازمی‌گردد که اراضی کن محدوده‌های اطراف را حسابی سیراب می‌کرد و از رودخانه‌ها و نهرهایش محله‌ای گل و بلبل ساخته شده بود. حالا شاید کمتر کسی این چیزها را یادش باشد؛ به غیر از همان اهالی قدیمی روستای کن که بر وسعت روستایشان تاکید  دارند و از دهکده تا جنت آباد را جزوی از این روستا می‌دانند. حتی شاید کمتر کسی بداند دهکده المپیک، زمانی جزو منطقه 5 شهردا
یک مسئله مهم جغرافیایی

معنی ۷ شمال ، ۶۵ جنوب یا ۲ غرب در جاده ها چیست ؟
اعداد و ارقامی که به طرز رمزآلودی روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی
بین جاده ها و اتوبان های کشور نوشته شده چه معنی دارد
هر مسافرتی که میرویم تا چشممان به این تابلو ها را میبینیم  که نوشته مثلاً رشت ۱ شمال یا مثلا کاشان ۷ جنوب یعنی چی؟؟؟
در آموزشگاه های رانندگی هم فکر نمی کنم این مسئله مطرح بشه .
ایران به دلیل مساحت زیادی که داره پر از جاده و اتوبان هست که هر
کدوم برای خودشون
امکان ساخت لندینگ پیج (صفحه فرود) به پنل مدیریت سایت ساز یوتاب اضافه گردید. این امکان به صورت رایگان برای تمامی کاربران سایت ساز یوتاب فعال شده است و هم اکنون می توانید آن را در پنل مدیریتتان مشاهده نمایید. 

صفحه فرود یا لندینگ پیج نوعی از بازاریابی اینترنتی است که اگر به درستی از آن استفاده شود، می تواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر سئو و تبلیغات وب سایت شما تاثیر مثبتی داشته باشد. صفحه فرود یک صفحه وب واحد است که به صورت ویژه برای تبلیغا
آخرین گام‌های آماده سازی جدیدترین بهرام نورد ناسا با نام "استقامت" (Perseverance) برداشته شده و پرتاب آن بعد از اتصال به راکت اطلس ۵ انجام خواهد شد.
یکی از اجزای خاص این بهرام نورد، بالگرد هوشمندی به نام "نبوغ" است که بر روی آن قرار گرفته و برای انجام عملیات اکتشافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کل این مجموعه درون یک پوسته سیاه قدرتمند جاسازی شده که با چتر نجات فرود خواهد آمد. ارتفاع مرتفع‌ترین نقطه این بهرام نورد به ۲۰ متر می‌رسد که در نوع خود رکورد
احتمالا برای شما هم پیش آمده که روی تبلیغی کلیک کرده اید و سر از ناکجا آباد در آورده اید، جایی که هیچ ربطی با تبلیغ انجام شده ندارد.
درست است که بحث از کسب درآمد اینترنتی و بازاریابی آنلاین است اما قرار نیست که سر کاربران را شیره بمالیم. یکی از تکنیک های مهم در بازاریابی اینترنتی، انطباق بین تبلیغات با سایت است. تبلیغات شما باید همان پیغامی را به کاربر برساند که پیام لندینگ پیج (صفحه فرود) شما است.
اگر تبلیغات شما منطبق بر سایت شما نباشد، کارب
چه اتفاقی می افتد اگر یک مورد ساده را در صفحه فرود خود تغییر دهیم؟ در مورد اضافه کردن متن بیشتر یا تغییر نرخ ما چطور؟ چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اینها شرایط فرضی است که شرکاء و همسران که مشاغل مشترک را بی وقفه استدلال می کنند و به هیچ وجه دلیلی ندارد. در بازاریابی …The post جوانب مثبت و منفی تست بازاریابی آنلاین AB appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2SPO5a6
مشاهده مطلب در کانال
نکته اساسی وقتی قصد داریم تبلیغات کلیکی گوگل را ایجاد کنیم ، داشتن صفحه فرود بهینه برای بازدیدهایی است که می خواهیم از طریق تبلیغات در گوگل تاپ سئو برای آنها ارسال کنیم. بسیاری از تبلیغ کنندگان با ارسال کاربران به صفحاتی که مربوط به آنچه که می خواهند بفروشند یا مستقیم به خانه نیستند ، ایجاد تبلیغات می کنند. من می خواهم به برخی از خصوصیاتی که صفحات فرود تبلیغات Adwords باید داشته باشد برای شما بگویم.
محتوای مناسب و اصلی برای صفحات فرود تبلیغات
یکی نشسته بوده پشت بنز آخرین سیستم، داشته صد و هشتاد تا تو اتوبان می رفته، یهو می بینه یک موتور گازی ازش جلو زد! خیلی شاکی می شه، پا رو میذاره رو گاز، با سرعت دویست از بغل موتوره رد می شه. یک مدت واسه خودش خوش و خرم می ره، یهو می بینه موتور گازیه باز ازش جلو زد! دیگه پاک قاط میزنه، پا رو تا ته می گذاره رو گاز، با دویست و چهل تا از موتوره جلو می زنه. همینجور داشته با آخرین سرعت می رفته، باز یهو می بینه، موتور گازیه مثل تیر از بغلش رد شد! طرف کم می اره،
یک صفحه فرود، بازدیدکنندگان سایت شما را با یک تصور بسیار مهم، آماده  می کند. این تصور می تواند تفاوت ایجاد ارتباط یا قطع ارتباط باشد.
بنابراین، هر جزئیات در تلاش برای حفظ علاقه کاربر است.
متأسفانه، هیچ استاندارد یا قالبی برای صفحه فرود کامل وجود ندارد. اما چیزی که باید به آن توجه کنید این است که برند شما ، محصولات شما و بازدیدکننده های شما منحصر به فرد است.بنابراین صفحه فرود شما باید منحصر به فرد باشد.
همچنین ممکن است شما چندین صفحه فرود منحص
هفته پیش همین موقع داشتم از جنوب بر میگشتم
دقیقا بعد از انفولانزا مجبور بودم برم
بلیط از قبل گرفته بودم
کل مسافرت سرفه کردم ولی خوب بود هوای گرم دوست دارم
من توی هوای 60 و 70 درجه جنوب سال پیش بعد از غذا میرفتم پیاده روی
همیشه سردم بود که از ضعف بود
امسال که 6 کیلو تونستم اضافه کنم دیگه افت فشار خون شدید ندارم
تازه وزنم نرمال شده
از استرس بود می دونم وقتی استرس دارم اشتها ندارم
امسال فرق می کن هنوزم استرس دارم ولی دارم تغییر میکنم
خلاصه من میرفتم

اگر به تازگی قصد ورود به دنیای هواپیماهای مدل را دارید و تجربه آنچنانی در رابطه با خلبانی آنها ندارید، بهتر است از هواپیمای ترینر یا آموزشی استفاده کنید. این هواپیماها به گونه ای طراحی و ساخته شده‌اند که برای افراد مبتدی مناسب‌تر باشند.
 یکی از مدلهای هواپیمای ترینر یا آموزشی که دارای ابعاد بزرگی است، هواپیمای air titan ۱۶۰۰mm است که به دلیل طراحی خاص خود امکان فرود و برخاست از روی زمین ، آب و برف را دارا می باشد. این هواپیما با کمک LEDهای خود می
اگر به تازگی قصد ورود به دنیای هواپیماهای مدل را دارید و تجربه آنچنانی در رابطه با خلبانی آنها ندارید، بهتر است از هواپیمای ترینر یا آموزشی استفاده کنید. این هواپیماها به گونه ای طراحی و ساخته شده‌اند که برای افراد مبتدی مناسب‌تر باشند.
 یکی از مدلهای هواپیمای ترینر یا آموزشی که دارای ابعاد بزرگی است، هواپیمای air titan ۱۶۰۰mm است که به دلیل طراحی خاص خود امکان فرود و برخاست از روی زمین ، آب و برف را دارا می باشد. این هواپیما با کمک LEDهای خود می
زیپ لاین شهر مراغه 
مجری طرح : شرکت هیجان صنعت آپادانا
این زیپ لاین در پارک یادگاران این شهر در دو لاین ، به طول 330 متر و به صورت مورب بر روی رودخانه احداث شده است.
ارتفاع سکوی شروع ( پرش ) به ارتفاع 18 متر 
ارتفاع سکوی پایان ( فرود )  به ارتفاع 12 متر
سال هاست نگران گرانی دلار هستیم.بدون شک هم توجه به جاییی است.
معمولا از این تغییر قیمت ها ضرر کرده ایم. این بار با کالایی مواجه هستیم که حتما گران خواهد شد و از این تغییر ارزشمند سود خواهیم برد.
بیشتر بدانید: آتلیه کودک شرق
عمر ما به زودی گران خواهد شد! شش روزگی فرزندمان خیلی زود نایاب می گردد!
  حال خوبمان در تلاطم روزمرگی فراز و فرود خواهد داشت . لبخند همسر و فرزنمان بر صورت مسن تری نقش خواهد بست.
زندگی در حال حرکت است و ما و کودکانمان هر روز در
کاربرد نبشی ثابت
نبشی ثابت ابزاری با زاویه ی ۹۰ درجه جهت پوشش لبه های برش خورده پانل نصب شده بر روی دیواره گچ می باشد.
همچنین انعطاف پذیری این محصول ،قابلیت کار بر روی سطوح منحنی را امکان پذیر ساخته است.
دلیل استفاده از این ابزار این است که در زوایای ۹۰ درجه ساختمان که به بیرون می باشد استفاده از ابزار نبشی ثابت پی وی سی بسیار زیبا‌تر و خوش فرم تر می شود و همچنین نصب و استقامت آن بهتر می شود، اما استفاده از آن فقط در همین مورد است برای همین فرو
✊ *یک پیشنهاد خوب برای سیلی دیگر* *لطفا متنشر کنید تا خواست همگانی شود* پس از شهادت مظلومانه سپهبد سلیمانی اتوبان رسالت را به نام آن شهید نام گذاری کردند اما به نظر می‌رسد این نام گذاری هیچ اثری در تبیین مظلومیت این شهید عزیز و بزرگوار ندارد
ادامه مطلب
حضرت امام به هنگام خروج از فرانسه با ارسال پیامی خطاب به مردم فرانسه، ضمن اظهار تشکر از آنها خداحافظی کردند.
ایشان پس از اقامه نماز در کف هواپیما، روی دو پتو با آرامش خوابیدند ، این در حالی بود که همه علاقمندان، دوستداران و نزدیکان ایشان، نگران انجام این پرواز بودند. خطر انهدام هواپیما و یا ربودن آن در آسمان چیزی بود که همه را تا لحظه فرود آن در فرودگاه تهران، نگران ساخته بود.
در هواپیما دویست نفر امام را همراهی می کردند که پنجاه تن  از آنان
داستان پاتوق
وقتی این متنو خوندم توفکر فرو رفتم با خودم گفتم چقدر میتونیم با حرفای خوب روی هم تاثیر بگذاریم چقدر میتونیم بهم کمک کنیم این داستان شد یکی از بهترین داستانایی ک میتونم خونده باشمش گذاشتم اینجا شما هم بخونید دوستای گلم

دقیقاً ۲۳ سال پیش در اتوبان قزوین- تهران بعد از سیمان آبیک با سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت با اتومبیل پاترول دو درب به سمت تهران می‌آمدم. هم عشق سرعت داشتم و هم اینکه کلاسم دیر شده بود. ناگهان متوجه یک افسر راهنمایی
هروی یکی از محله‎های نام آشنا و قدیمی تهران است.
تهران به عنوان پایتخت ایران دارای محله‎های اصیل متعددی است و محله هروی یکی از آن‎ها است. محله هروی یکی از محله‎های منطقه 4 تهران است که از شمال به اتوبان بابایی و همت، از شرق به اتوبان امام علی، از غرب به خیابان شریعتی و از جنوب به اتوبان رسالت ختم می‌شود.
محله هروی دارای دسترسی‎های مطلوبی است و علاوه بر اتوبان‎های نامبرده، به اتوبان‎ صیاد نیز دسترسی دارد.
این منطقه از شمال با منطقه 1، از جن
اکنون که نخستین نوشته‌ی وبلاگ «از کیهان» منتشر می‌شود، دانش‌پیشگان و مهندسانی از ناسا و بسیاری از دوستداران دانش نجوم و فناوری‌های میان‌سیاره‌ای در سراسر زمین، سخت دل‌مشغول و نگران‌اند، به‌تماشای آغاز مأموریتی جاه‌طالبانه، ۸۵۰ میلیون دلاری، طولانی و بینش‌افزا نشسته‌اند. مریخ‌نشین «InSight» چند دقیقه دیگر، پس از سفری هفت ماهه میان زمین تا مریخ، در طی علمیاتی هول‌انگیز بر سطح سیاره‌ی سرخ فرود خواهد آمد.
در فضای خبری و شبکه‌های اجت
     اگر دویست و نود و پنج میلیون و ششصد نود و دو هزار و سیصد و هفت تا روسری رو بهم گره بزنیم و بعد جاذبه ی زمین رو یه جوری که به من مربوط نیست دور بزنیم، میتونیم بپریم توی آسمون و روی ماه فرود بیایم. فقط روسریا باید عرض ۱۴۰ باشه.
معرفی دهکده المپیک
محله دهکده المپیک یکی از محلات قدیمی تهران است ، قدیمی ترین بخش محله مربوط به ساختمان های دهکده المپیک است و بخش جدید محله نیز بلوار دهکده المپیک از همت تا میدان المپیک را شامل می شود.  این منطقه در شمال غربی تهران قرار دارد. در گذشته جزئی از اراضی کن بوده و جزو منطقه ۵ تهران محسوب شده است، اما با تقسیم اراضی شهرداری منطقه ۵ و تأسیس شهرداری منطقه ۲۲، محله‌ای از محلات این منطقه جدید شد.
تاریخچه احداث این محله به زمان برگزار

خرید آپارتمان در استانبول

قیمت هر متر مربع آپارتمان در استانبول 3723 لیر است. گران ترین منطقه ی استانبول بشیکتاش با 15255 لیر و در منطقه ی بشیکتاش گران ترین محله Bebek با میانگین قیمت 21456 لیر است در واقع Bebek گران ترین نقطه ی ترکیه هم محسوب می گردد که در بخش اروپایی استانبول قرار دارد.میانگین قیمت هر متر مربع در منطقه ی فاتح که یکی از مراکز ایرانیان و شامل منطقه های تاریخی و توریستی و تجاری از جمله منطقه ی آکسارای است 3700 لیر می باشد .

فاصله تا
چطور یک فضاپیما به زمین برمی‌گردد

ترجمه محمدرضا محمدی :
حقیقت دارد که یک فضا پیما که زاویه فرود آن به جو زمین، شیب تندی دارد، به هنگام فرود دچار سانحه می‌شود؟

برای پاسخ
به این سؤال باید بدانیم که هر شیء هنگام بازگشت به جو زمین یا هر سیاره
دیگر برای اینکه با موفقیت فرو بنشیند، لازم است زاویه فرودی با شیب خیلی
کم داشته باشد.

در چنین فرودی پایین‌ترین وبالاترین حدود به وسیله مسیر پرواز فضا پیما،
میزان کاهش سرعت
عملیات تبدیل کلید موفقیت وب سایت
مدتها بود که علاقه داشتم تا مقاله ای در مورد تبدیل در وب سایت بنویسم . شاید برای خیلی ها این سوال پیش بیاید که کلا تبدیل به چه معنایی است و وقتی در مورد عملیات تبدیل صحبت می کنیم چه چیزی را می خواهیم تبدیل کنیم و نتیجه نهایی چه خواهد شد . بنابراین ما هم می خواهیم سفری به دنیای بازاریابی اینترنتی و یکی از اجزای بسیار مهم آن داشته باشیم .
نرخ تبدیل چیست ؟
در ساده ترین تعریف ٬ نرخ تبدیل به تعداد افرادی گفته می شود که
اولین برف امسال بارید. صبح پاشدیم رفتیم لویزان و کلی عکاسی. برف تند و پرهیجان می‌بارید، مردم تو اتوبان‌ها به گرونی بنزین تحصن کردند و نت قطع شد. حالا فقط اینجا و چند آب باریکه‌ی دیگه راه ارتباطمون به بیرونه، و کدوم بیرون؟ محصوریم تو خونه‌ها و کشورمون. دارم فکر می‌کنم از ۸۹ که میرحسین و کروبی و رهنورد تو حصرن چی می‌کشن! چقدر حصر سخته، محدودیت نفس‌گیره، خدایی‌ام که نیست بریم در خونش شکایت. به حال خودمون ول‌شدگانیم، تو برهوت دنیا، بدست یه
اکنون که نخستین نوشته‌ی وبلاگ «از کیهان» منتشر می‌شود، دانش‌پیشگان و مهندسانی از ناسا و بسیاری از دوستداران دانش نجوم و فناوری‌های میان‌سیاره‌ای در سراسر زمین، سخت دل‌مشغول و نگران‌اند، به‌تماشای آغاز مأموریتی جاه‌طالبانه، ۸۵۰ میلیون دلاری، طولانی و بینش‌افزا نشسته‌اند. مریخ‌نشین «InSight» چند دقیقه دیگر، پس از سفری هفت ماهه میان زمین تا مریخ، در طی علمیاتی هول‌انگیز بر سطح سیاره‌ی سرخ فرود خواهد آمد.
در فضای خبری و شبکه‌های اجت
آهسته آهسته حسی خوش درون قلب او پیدا شد 
آرام آرام حسی از نوع تفاخر و افتخار در او قدم زد 
در کمتر از چشم بر هم زدنی، فرصت دیدار از دست رفت ..

ما هیچ از خود نداریم، این حقیقت را با مکاشفه در حقیقت مرگ، و هم آغوشی با خاک می توان دریافت .. و سر فرود آورد .. که هستی آدمی عاریه از اوست ..
اولی 
پنل طراحی صفحه فرود در شرای شما می خواهید کسب و کار خود را رونق دهید باید با مفهوم لندینگ پیج بخش اعظم آشنا گردید البته یک راه کوتاه خیس هم هست . از پنل های پباده سازی ورقه فرود آکام همراه سهند به کارگیری فرمائید . این پنل با ارزش زیاد قلیل و قابلیت های بالا می توانید بدون هیچ کد برنامه نویسی یا سوای نیاز به یک گرافیست صفحه فرود یا این که لندینگ پیج مورد عشق و علاقه خود را پیدا نمائید . برای کسب اطلاعات عمده کلیک نمایید . 
سئو در مشهد
لندین
Traffic Racer
 جزو آن دسته از بازیهای  اعتیاد آوریست که اطرافیان را نیز دور سر شما جمع خواهد کرد. این بازی در یک اتوبان پر ترافیک آغاز میشود که شما باید هر چه میتوانید بیشتر برانید و با بدست آوردن پول بیشتر اتومبیل خود را ارتقا داده و یا اتومبیل جدیدی خریداری کنید. 
ادامه مطلب
هر نفس آواز عشقمی‌رسد از چپ و راستما به فلک می‌رویمعزم تماشا که راستما به فلک بوده‌ایمیار ملک بوده‌ایمباز همان جا رویمجمله که آن شهر ماستخود ز فلک برتریموز ملک افزونتریمزین دو چرا نگذریم منزل ما کبریاستگوهر پاک از کجا عالم خاک از کجابر چه فرود آمدیتبار کنید این چه جاستبخت جوان یار مادادن جان کار ماقافله سالار مافخر جهان مصطفاست
این که این روزها دست به قلم نمی‌برم (نمی‌تونم ببرم) در هیچ جا، واقعا یکی از نعمات خفیه‌ی الهیه.
جهانم رو باران رحمت الهی داره با خودش می‌بره و من نشستم ببینم کجا فرود میایم بالاخره.
*دعای حضرت نوح علیه السلام، در هنگام سوار شدن بر کشتی و یاداور بسیار نزدیک روزی که ما در سیل تصمیم به گردش در شهر گرفتیم.
پباده سازی صفحه فرود (Landing Page) به رویه صحیح می‌تواند کاری نماید محصولی عادی فراوان پرفروش باشد و هم می تواند آنقدر بد طراحی شود که شایسته ترین سرویس یا محصول نیز فروش مضاعف پایینی را تجربه کند . اصلی نیست چه محصولی را قرار است بفروشید، صفحه ها کلیدی مدام یک هدف دارند: این که اعتنا بازدیدکننده­‌های خود را جلب می‌کنند . 
سئو در مشهد
کاغذ 
فرود یا لندینگ پیج چیست ورقه فرود در واقع ویترین یا این که دروازه ورود یک وبسایت محسوب میگردد . به تیتر نمو
رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مصدوم شدن 16 نفر بر اثر تصادف اتوبوس با کامیون در اتوبان نطنز به کاشان خبر داد. حسین ریاحی اظهار کرد: در ساعت ۲۱:۵۷ دقیقه شامگاه یکشنبه نهم تیرماه تماس مردمی با مرکز ارتباطات اورژانس مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در حوالی عوارضی قمصر کاشان دریافت شد.
ادامه مطلب
معمولا زمانی که افراد می خواهند فعالیت حرفه ای خود را در وب ابتدا کنند، این عمل را با تولید یک وب سایت مقدمه می نمایند . اما بعد از مدتی سوالی که برایشان ساخت می شود این می‌باشد که آیا به برگه فرود یا این که لندنیگ پیج نیازی دارا هستند یا این که نه! استدلال این مورد هم این میباشد که تفاوت وب سایت با صفحه فرود یا لندنیگ پیج را نمی دانند و در فیض در قضیه طرز استفاده از آن مبتلا گمراهی و خطا می شوند . گروه افراک در مسئله طراحی صفحه فرود یا این که لند
صفحه فرود یا Landing Page چیست؟
صفحه ورود یا Landing Page یک برگه از صفحات وبسایت شماست که به عنوان صفحه هدف در نظر گرفته می شود و کاربرانی که از طرق مختلف مانند تبلیغات ، شبکه های اجتماعی و … جذب وبسایت شده اند ، به این صفحه پرتاب می شوند.
اصولا Landing Page صفحه ای است که کاربر بتواند در آن بدون هیچ گونه جستجویی محتوای مورد نظر خود را بیابد. ایجاد یک صفحه لندینگ در هر سایتی ، مانند یک شمشیر دو لبه است ، یعنی همان قدر که می تواند فروش محصولات یا خدمات وبسایت ش
از راست به چپ: باز آلدرین، مایکل کولینز و نیل آرمسترانگ
فرود اولین انسان بر روی کره ی ماه 50 ساله شد. نیل آرمسترانگ و باز آلدرین در 20 ژوئیه 1969 در ساعت 20:18 جهانی بر کره ی ماه فرود آمدند. این سفر به کمک آپولو11 انجام شد. و حدود 6 ساعت بعد آرمسترانگ بر روی کره ی ماه گام نهاد. فضانورد سوم مارکل کالینز در مدار ماه ماند تا 15 ساعت دیگر نیل و باز به وی بپیوندند. پس از 8 روز زندگی در فضا هر سه فضانورد به زمین باز گشتند. این فضاپیما از مرکز فضایی کندی در واقع در ج
وارد خونه شدم...
من بودم و یک انباری که دیوارهاش نم کشیده بود...
یک انباری پر از دست نوشته
پر از برگه های خاک خورده ای که حرف هایشان درد داشتند...
و اشک هایشان بغض...!
دست هایم را به سمتشان بردم
 یک آن دنیا چرخید...
و من جایی در میان سال های آینده یا گذشته فرود آمدم...
به گمانم قبل از آن، شانزده ساله بودم...
وقتی توان مقاومت نداری و قدرتت برای مقابله رو به افوله، یا باید طاقت بیاری و به امید دوباره مستحکم شدن دژت بجنگی، و یا خودت رشته‌ی اتصال رو بگسلی و بپری، تا زودتر هم فرود بیای و بتونی مجدد روی پاهات بایستی. من امشب دومی رو انتخاب کردم... 
شهروندانی که در غرب تهران یا کرج نیاز دارند تا وسایل خود را در محیطی امن و قابل اطمینان نگهداری کنند،
می توانند با اجاره انبار به کمک تیم ما وسایل خود را با خیال راحت در این انبار ها نگه دارند.
اکثر افرادی که در غرب تهران زندگی میکنند ، و نیاز به یک انبار برای نگهداری موقت کالاهای خود هستند
میتوانند از طریق اتوبان های همت ، شیخ فضل الله نوری ، شهید باکری ، ستاری ، سعیدی ، اتوبان فتح ، جاده قدیم کرج و ….
به محل انبارها دسترسی پیدا کنند.
امتیاز ان
شما نمی‌دانید، ولی اگر می‌دانستید ممکن بود فکر کنید پایان‌نامه دلیل اصلی به‌روز نشدن وبلاگ است. نه نیست. 

اتفاقات ماه های اخیر از آن دست اتفاقاتی بود که هر کسی دوست داشت در موردشان از خودش چیزی بگوید. که همینطور هم شد. من هم از این قاعده مستثنا نبودم. نوشته هایم اما منتشر نشد و فکر نمی‌کنم قراری هم بر انتشارشان باشد. 
برای من نوشتن در مورد موضوعات نیازمند صبر و فاصله است. از بروز دادن هیجانات آنی و افکار لحظهای ام خوشم نمی‌آید چون بعدتر
اجازه بدهید برای تمام آدمهایی که تلاش میکنند تا زمین را به جای بهتری تبدیل کنند، برای ادمهایی که امید از چشم ها و لبخند هایشان میبارد و هرگز تسلیم نمیشوند سر تعظیم فرود بیاورم .
 پی نوشت : این اخرین پست این مدلی من ( درمورد زندگی و امید و انگیزه و این داستانا ) خواهد بود 
همراه با کاپیتان نیل آرمسترانگ بودیم.فضاپیما بدجور تکان میخورد و ما داشتیم به سمت ماه می رفتیم.چند دقیقه بعد روی ماه فرود آمدیم.کاپیتان از فضاپیما پیاده شد و هنگامی که قدم بر کره ماه می گذاشت گفت:«این گامی کوچک برای بشر و پیشرفتی بزرگ برای بشریت است.»
ادامه مطلب
عشق هر روز از یک جا سرِ آغازیدن می‌گیرد. یک روز از عطر خوش لوبیاهای سبز تازه که آهسته در تابه سرخ می‌شوند. گاهی از بوی بادمجان کبابی. یک روز از تماشای عاشقانه تابلوی خوشنویسی برادر جان، با نور ملایمی که به خطوطش تابیده. وقتی از حرارت دلچسب یک استکان چای شیرین شده با عسل. یک روز از قدم‌های سنگین و آهسته میان سبزیجات تازه و معطر چیده شده در تره‌بار. گاهی از نوازش شورانگیز برگ نوی یک گیاه در گلدان یا خنکای مطبوع صبحگاه جمعه‌ی اتوبان وقتی حاشیه
به کلیه مراحل فرود از یک ارتفاع معین و  به نقطه صفر و عبور های عرضی بوسیله ابزار الات تخصصی کار در ارتفاع راپل میگویند.
ابتدا راپل در گذشته بیشتر در فرود از صخره های مرتفع صورت میگرفت بعد ها نظر به کاربرد ان در برخی مناطق صعب العبور رواج بیشتری پیدا کرد بعنوان مثال تخلیه نفرات از بالگرد به منطقه معین که این روش بیشتر در گروه های نظامی و یا نجات صورت میگیرد.

جانمایی پلاک ثبتی تنها راه تعیین وضعیت اسنادی (شامل قولنامه، بنچاق، سند منگوله دار و...) است که موقعیت دقیق ملک نامعلوم است.

اگر پس از جانمایی پلاک ثبتی، کل یا قسمتی از ملک در خیابان افتاد به این معنی است که طرف حساب طرح دعوی شما شهرداری است و اگر کل یا قسمتی از ملک جهت احداث جاده های بین شهری (اتوبان/ بزرگراه) مورد تصرف قرار گرفته بود، وزرات راه و شهرسازی متصرف می باشد که پس از تهیه نقشه وضع موجود و تعیین میزان مساحت اشغال شده جهت ا
بارها گفته‌ایم که اگر یک خلبان مبتدی و تازه کار در دنیای هواپیماهای مدل هستید و تعداد دفعاتی که رادیوکنترل یک هواپیما را به دست گرفته‌اید و آن را کنترل کرده‌اید از انگشتان دست فراتر نمی‌رود،  باید از یکی از هواپیمای ترینر یا آموزشی آغاز کنید. خرید یک هواپیمای آکروباتیک یا جت، ممکن است به جای ایجاد هیجان و نشاط در شما ، از این دنیای جذاب زده‌تان کرده و جدا کند.
 برای شروع یکی از مدل‌های هواپیماهای آموزشی را انتخاب کنید. تا هم لذت پرواز را
بارها گفته‌ایم که اگر یک خلبان مبتدی و تازه کار در دنیای هواپیماهای مدل هستید و تعداد دفعاتی که رادیوکنترل یک هواپیما را به دست گرفته‌اید و آن را کنترل کرده‌اید از انگشتان دست فراتر نمی‌رود،  باید از یکی از هواپیمای ترینر یا آموزشی آغاز کنید. خرید یک هواپیمای آکروباتیک یا جت، ممکن است به جای ایجاد هیجان و نشاط در شما ، از این دنیای جذاب زده‌تان کرده و جدا کند.
 برای شروع یکی از مدل‌های هواپیماهای آموزشی را انتخاب کنید. تا هم لذت پرواز را
تسلط نسبی بر اصول بازاریابی اینترنتی در برد شما در پروسه معرفی سرویس ها و سرویس ها تان ، معرفی مارک و کسب درآمد بیشتر امری ضروری میباشد . در این مطلب قصد داریم اطلاعات کاربردی درباره لندینگ پیج به شما ارائه دهیم ؛ پس اندکی طاقت به خرج دهید و تا نقطه پایان این مطلب با معرفی لندینگ پیج و کاربرد آن در بازاریابی اینترنتی و تاثیرات آن بر سئو با ما باشید . 
سئو در مشهد
معرفی 
کاغذ فرود یا این که لندینگ پیج و کاربرد آن در بازاریابی اینترنتی کاغذ فرود
قیمت آپارتمان در شهرک چیتگر برج ارکیده
آپارتمانی به متراژ 96 متر واقع در شهرک چیتگر برج ارکیده با مشخصاتی به شرح ذیل به فروش می رسد:
2 خوابه
پارکینگ
انباری
آسانسور
کف پارکت
نوساز
معرفی برج ارکیده چیتگر
برج ارکیده یکی از بهترین برج های منطقه 22 می باشد که دارای 11 بلوک می باشد که 5 بلوک آن توسط تعاونی شرکت بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا ) ساخته شده و الباقی توسط شرکت نبرد پی در حال ساخت می باشد . این برج در شهرک چیتگر پهنه c در آب و ه
در این مقاله تلاش می کنیم تا درباره صفحه فرود یا لندینگ پیج و نکات کاربردی جهت بهره وری بهینه از لندینگ پیج و مفهوم آن بحث کنیم و به سوال هایی از قبیل هدف از لندینگ پیج چیست ؟ عموما پس از ورود به لندینگ پیج چه کارهایی انجام می شود ؟
صفحه فرود یا landing pageچیست ؟
صفحه فرود یک صفحه از وب است که به عنوان صفحه هدف یا صفحه فرود کاربر می باشد و مخاطبان به شکل های متفاوت و از طریق های مانند شبکه های اجتماعی، تبلیغات و یا موتورهای جستجوگر به آن صفحه وارد می
خرید و فروش آپارتمان در بهترین منطقه چیتگر  (برج ارکیده )
آپارتمانی به متراژ ۹۴ متر واقع در برج ارکیده چیتگر با مشخصاتی به شرح ذیل موجود می باشد :
۲ خوابه
پارکینگ
انباری
۳ لاین آسانسور
خوش نقشه و بدون پرتی
دارای چشم انداز جنگل
طراحی داخلی شیک
کابینت ممبران
نوساز
معرفی برج ارکیده چیتگر
برج ارکیده واقع در شهرک چیتگر بهترین منطقه چیتگر می باشد که دارای ۱۱ بلوک می باشد که ۵ بلوک آن توسط تعاونی شرکت بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا
دیشب عقربه از دو رد شده بود که تازه شبخیر گفتیم و من گوشی را گذاشتم کنار. صبح ساعت نه نشستم پشت فرمان و ظهر هم ساعت دوازده و ربع. تقریبا تمام هفته را کسری خواب داشتم. 
رانندگی را دوستدارم و دست فرمانم، البته هنوز که دست فرمان حساب نمیشود،  عمیقا شبیه خودم است.  پشت فرمان زیاد حرف شنیده ام. اگر بحث رانندگی ام باشد، خودم یا مربی ام با خنده جواب میدهیم. گاهی بوق میزنم و امروز یک بارهم " ما هیچ ما نگاه " طور کله ام را جلو کشیدم، به اقایی که گرفته بود
باید فاصله بگیرم از خودم ..از خودم و از وزوزهای توی سرم خسته شدم .. از لقمه های آماده ای که

فرود میاد توی مخم وسط درس خوندن و دست کاری میکنه اعصابم رو تا حدی که عصبانی ام کنه مثل یه گرگ زخمی رفتار کنم با زندگیم .
باید فاصله بگیرم و نگاهش کنم به آدمی که ساختم یا گداشتم ساخته بشه
یه مترسک تنها یا هر چیز ناشناخته دیگه . میدونم که خیلی براش کم گذاشتم خیلی

برج های عرفان
موقعیت مکانی، مشخصات و امکانات برج ها
برج عرفان در غربی‌ترین نقطه تهران درخوش‌ آب و هوا ترین منطقه یعنی منطقه ۲۲ قراردارد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مجتمع روبروی شهرک شهید باقری و همسایگی با شهرک شهید صیادشیرازی، با چشم انداز کوهستان از یک سو و دریاچه شهدای خلیج فارس از سوی دیگر قراردارد.
برج عرفان در زمینی به مساحت حدود ۳ هکتار با زیر بنای مفید ۱۳۰۰۰۰متر مربع احداث گردیده‌است. مجتمع عرفان در منطقه ۲۲ تهران دارای ۴ بلوک
جانمایی پلاک ثبتی تنها راه تعیین وضعیت اسنادی (شامل
قولنامه، بنچاق، سند منگوله دار و...) است که موقعیت دقیق ملک نامعلوم است.

اگر پس از جانمایی پلاک ثبتی، کل یا قسمتی از ملک در خیابان
افتاد به این معنی است که طرف حساب طرح دعوی شما شهرداری است و اگر کل یا قسمتی از
ملک جهت احداث جاده های بین شهری (اتوبان/ بزرگراه) مورد تصرف قرار گرفته بود، وزرات
راه و شهرسازی متصرف می باشد که پس از تهیه نقشه وضع موجود و تعیین میزان مساحت اشغال
شده جهت احداث کوچه/خ
اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران
اجاره آپارتمان مبله تهران ملاصدرا با متراژ ۸۵ متر و دارای یک اتاق خواب به صورت روزانه و هفتگی اجاره کوتاه مدت و اجاره بلند مدت ارائه میگردد.این آپارتمان مبله لوکس در ملاصدرا دارای امکانات زیر می باشد:
آپارتمان نوساز و بسیار شیک
دارای آسانسور و پارکینگ
دارای آیفون تصویری
تلویزیون ۴۳ اینچ
دستگاه دی وی دی پلیر
دارای مبلمان هفت نفره پارچه ای بسیار زیبا همراه با میز عسلی
کف پارکت شیک
دارای میز ناهار خوری ۴ نف
#داستان_کوتاه‌مادر نابینا کنار تخت پسرش در شفاخانه نشسته بود و میگریست ...فرشته ی فرود آمد و رو به طرف مادر گفت: ای مادر من از جانب خدا آمده ام. رحمت خدا بر آن است که فقط یکی از آرزو های ترا برآورده سازد، بگو از خدا چه میخواهـی؟مادر رو به فرشته کرد و گفت: از خدا میخواهم تا پسرم را شِفا دهد. فرشته گفت: پشیمان نمیشوی؟ مادر پاسخ داد: نه!فرشته گفت: اینک پسرت شِفا
ادامه مطلب
  محله ی اراج از نظر محدوده ی جغرافیایی ، از شمال به اتوبان ارتش ، از جنوب به اتوبان شهید بابایی ، از شرق به اتوبان امام علی و از غرب به خیابان شهید لنگری و میدان اراج منتهی می شود . این محله یکی از محلات ناحیه 9 منطقه یک است.این محله دارای 11667 نفر جمعیت است که در قالب 3578 خانوار در این محله زندگی میکنند.
این محله در گذشته به صورت دهکده بوده است زمین های این دهکده در ابتدا متعلق به حاج ابراهیم خان ظهیر الدوله بوده که بعدها این زمینها توسط میرزا محم
برج صیاد2
موقعیت مکانی، مخصات و امکانات پروژه
پس از اجرای موفق فاز 1 برج های صیاد، این مجموعه توسط ستاد مشترک ارتش در منطقه 22 شهرداری تهران، در شرق دریاچه چیتگر ساخته و پاییز سال 1394 تحویل اعضا گردید. 
برجهای مسکونی فاز2 صیاد در قالب 8 بلوک 20 طبقه ساخته شده است که یک طبقه لابی و 19 طبقه مسکونی می باشد. در هر طبقه از برجها 8 واحد مسکونی وجود دارد که چهار واحد در قسمت غربی و 4 واحد در قسمت شرقی بلوک واقع شده که توسط راهرو واسط به هم وصل می باشد. برج ه
اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که نیاز به خودروبر زنجان دارید و در مسیر جاده ها و اتوبان ها گیر کرده اید نیاز به خودروبر خواهید داشت
در این مقاله کوتاه قصد داریم شرکت خودروبری را در زنجان به شما معرفی نماییم که جزو بهترین شرکت های خودروبر در ایران است و می تواند خدمات فوق العاده را به شما داشته باشد
این شرکت که در زنجان واقع شده است مزیتی که دارد سرعت و قیمت مناسب آن می باشد
برای اطلاع از این شرکت می توانید به سایت این شرکت به آدرس زیر
ht
آخرش همه فهمیدن که راه مبارزه با کرونا اقتدا به سنت شیرازی است.
""استراحت در منزل""

جهان دربرابر استراتژی مردم شیراز،سرتعظیم فرود آورد
سال ها شیرازی ها میگفتن:`` عامو بشین سرجات ،حوصله داری؟خودش درست میشه``.امسال همه فهمیدن که این استراتژی که سالها شیرازی ها می گفتن ،قادربوده بزرگترین اپیدمی جهانی را کنترل کنه
میدونید زشت ترین قسمت زندگی من کجاست؟

اینکه من "حق ندارم عاشق بشم" و "عشق رو تجربه کنم"

من اجازه ندارم کسی رو دوست داشته باشم

اجاره ندارم واسه لذت بردنم انتخاب کنم

و همواره محکومم به اینکه در برابر خواسته های خانواده م سر تسلیم فرود بیارم

من بی اختیار ترینم

این ظالمانه ترین و وقیح ترین قسمت زندگی منه
بدنم توان بلند شدن ندارد
در هیاهوی باد که
بی رحمانه مانند شلاق 
بر بدنم فرود می آید
و با موهای مثل شبم
در هوا می رقصد
قلبم نمی تپد و
دستانم سرد است
چشمان بی روحم
ماتِ درختی است
که با تکبر چشمانم
را آینه کرده است
ابر های سیه
آسمان شب را
تاریک تر کرده است
و در این سیاهی شب
کوها بر پیکر سردم
سایه انداخته اند
چشمان پر التماسم
به ماه خیره است 
که مرا در آغوش گیرد
و صدای کلاغ ها
کابوس را برایم
جهنم کرده است

توضیحات فایل
شیپ فایل نقشه منطقه ۲ شهر تهران شامل کاربری اراضی، معابر و گذرها ،فضای سبز و... بسیار مفید و کاربردی برای دانشجویان و مهندسین شهرسازی
تصویر پیش نمایش مربوط به همین محصول (شیپ فایل نقشه منطقه ۲ شهر تهران) میباشد.
منطقه ۲ شهرداری تهران
منطقه ۲ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شرقی میدان آزادی؛ از غرب تا شمال غرب تهران ادامه دارد.این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به اتوبان اشرفی اصفهانی و محّمد علی جناح

طبق قانون و میشه گفت عادت و احتیاط و اقدامات ایمنی در هر 20 کیلومتر مسافت طی شده باید بار و تجهیزات مهار بار رو چک کرد که شل نباشند
در اکثر حوادث ریختن بار معمولا در بزرگراه و اتوبان ها می باشد که تریلی یا کامیون بعد از مهار بار بعد ازطی مسافت کوتاهی تجهیزات مهار رو چک نکرد و متاسفانه منجر به ریختن بار شده و ایجاد مشکل و حادثه هم برای خودش و هم برای دیگران
به طور مثال در کمربندی ازادگان تهران بیشتر شاهد این حوادث هستیم . علت آن هم این است که اک
بدنم توان بلند شدن ندارد
در هیاهوی باد که
بی رحمانه مانند شلاق 
بر بدنم فرود می آید
و با موهای مثل شبم
در هوا می رقصد
قلبم نمی تپد و
دستانم سرد است
چشمان بی روحم
ماتِ درختی است
که با تکبر چشمانم
را آینه کرده است
ابر های سیه
آسمان شب را
تاریک تر کرده است
و در این سیاهی شب
کوها بر پیکر سردم
سایه انداخته اند
چشمان پر التماسم
به ماه خیره است 
که مرا در آغوش گیرد
و صدای کلاغ ها
کابوس را برایم
جهنم کرده است

یکتا فاطمی
به کلیه مراحل فرود از یک ارتفاع معین و  به نقطه صفر و عبور های عرضی بوسیله ابزار الات تخصصی کار در ارتفاع راپل میگویند.
ابتدا راپل در گذشته بیشتر در فرود از صخره های مرتفع صورت میگرفت بعد ها نظر به کاربرد ان در برخی مناطق صعب العبور رواج بیشتری پیدا کرد بعنوان مثال تخلیه نفرات از بالگرد به منطقه معین که این روش بیشتر در گروه های نظامی و یا نجات صورت میگیرد.
بر گرفته شده از asamen.blog.ir
اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی فصل سفر واقع در ۷ کیلومتری اتوبان رشت تهران از خانه های بوگردی شمال ایران می باشد. این خانه گلی بوم گردی در دل جنگل و در میان خانه های روستایی زنده در محیطی بسیار زیبا و شاد با هوایی خوب واقع شده است این خانه بوم گردی هم مرز با رودخانه و جنگلهای بکر می باشد و تورهای مختلفی از این خانه گلی قابل اجرا می باشد که شامل بازدید و کوهنوردی تا آبشار، چشمه اویج، موزه بومگردی شمال ایران(گیلان) که در فاصله ۱۵ کیلیومتری
شب هایم تاریک است. روزهایم تاریک است.
دقیقه ها دلهره آور و اضطراب آلود سپری می شوند
و من هر لحظه حس می کنم در آن چاه تاریک و مخوف فرود می روم.
اسمش را گذاشته ام چاه هرماس...
هرماس به معنای اهریمن نه به معنای شیر که سلطان جنگل است.
من سلطان نیستم.
انگار به ترمیناتور تبدیل شده ام.
یک نابودگر خودشکن...
من نابودگر خودم هستم
و روزی با این پاهایم در چاه هرماس سقوط می کنم.
به همین سادگی...
معصومه باقری
برشی از رمان 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها